Produktguide 
 Webbplats 
Svenska
Deutsch
English
Français
Italiano
Japanese
Español
Россия
繁體中文
简体中文
Polska
한국어
Tjeckiska
Magyar
  
0
0
Snabbåtkomst
Katalogversion: 2024-jun-01
Multimode LC-LC, 50 µm
Konfektionerade IE-ledningar FO


Produkter:

Längd:
Kontaktdon höger: LC-Duplex IP 20
Anslutning vänster: LC-Duplex IP 20
Art.nr.: 1433940005
Typ: IE-FM5Z2LO0005DLD0LD0-X
Längd: 0,5 m
Utförande:
Patchkabel, med duplexklämma, LC-Duplex IP 20, LC-Duplex IP 20, 50 µm, LSZH, 0.5 m
 
Kontaktdon höger: LC-Duplex IP 20
Anslutning vänster: LC-Duplex IP 20
Art.nr.: 1433940010
Typ: IE-FM5Z2LO0001MLD0LD0-X
Längd: 1 m
Utförande:
Patchkabel, med duplexklämma, LC-Duplex IP 20, LC-Duplex IP 20, 50 µm, LSZH, 1 m
 
Kontaktdon höger: LC-Duplex IP 20
Anslutning vänster: LC-Duplex IP 20
Art.nr.: 1433940020
Typ: IE-FM5Z2LO0002MLD0LD0-X
Längd: 2 m
Utförande:
Patchkabel, med duplexklämma, LC-Duplex IP 20, LC-Duplex IP 20, 50 µm, LSZH, 2 m
 
Kontaktdon höger: LC-Duplex IP 20
Anslutning vänster: LC-Duplex IP 20
Art.nr.: 1433940030
Typ: IE-FM5Z2LO0003MLD0LD0-X
Längd: 3 m
Utförande:
Patchkabel, med duplexklämma, LC-Duplex IP 20, LC-Duplex IP 20, 50 µm, LSZH, 3 m
 
Kontaktdon höger: LC-Duplex IP 20
Anslutning vänster: LC-Duplex IP 20
Art.nr.: 1433940050
Typ: IE-FM5Z2LO0005MLD0LD0-X
Längd: 5 m
Utförande:
Patchkabel, med duplexklämma, LC-Duplex IP 20, LC-Duplex IP 20, 50 µm, LSZH, 5 m
 
Kontaktdon höger: LC-Duplex IP 20
Anslutning vänster: LC-Duplex IP 20
Art.nr.: 1433940100
Typ: IE-FM5Z2LO0010MLD0LD0-X
Längd: 10 m
Utförande:
Patchkabel, med duplexklämma, LC-Duplex IP 20, LC-Duplex IP 20, 50 µm, LSZH, 10 m
 
Kontakt
Weidmüller Interface GmbH & Co. KG
 
+49 5231 14-0
+49 5231 14-292083
Mer information
Decentraliserade automationslösningar
Energistyrningslösningar
Industrianalyser
IoT-lösningar för industribruk
Mer information
Mobilitetskoncept
Fotovoltaik
Vindlösningar
Arbetsplatslösningar
Mer information
Single-pair-Ethernet
Weidmüller Configurator
Support & Service
Kontakt
Anvisningar för bortskaffande
Teknikuppgifter
Reparationer och reservdelar

Vill du återställa ditt urval?