Produktguide 
 Webbplats 
Svenska
Deutsch
English
Français
Italiano
Japanese
Español
Россия
繁體中文
简体中文
Polska
한국어
Tjeckiska
Magyar
  
0
0
Snabbåtkomst
Katalogversion: 2024-jun-01
Multimode LC-LC
Konfektionerade IE-ledningar, FO-patchkabel, multimode, LC-Duplex-LC-Duplex, orange, Kärndiameter 50 µm


Produkter:

Längd:
Anslutning vänster: LC-Duplex IP 20
Kontaktdon höger: LC-Duplex IP 20
Art.nr.: 1276880000
Typ: IE-FM5Z2VO0001MLD0LD0X
Längd: 1 m
Utförande:
Förkonfektionerad patchkabel – crossover, LC-Duplex IP 20, LC-Duplex IP 20, 50 µm, PVC, 1 m
 
Anslutning vänster: LC-Duplex IP 20
Kontaktdon höger: LC-Duplex IP 20
Art.nr.: 1062570000
Typ: IE-FM5Z2VO0002MLD0LD0X
Längd: 2 m
Utförande:
Förkonfektionerad patchkabel – crossover, LC-Duplex IP 20, LC-Duplex IP 20, 50 µm, PVC, 2 m
 
Anslutning vänster: LC-Duplex IP 20
Kontaktdon höger: LC-Duplex IP 20
Art.nr.: 1062550000
Typ: IE-FM5Z2VO0005MLD0LD0X
Längd: 5 m
Utförande:
Förkonfektionerad patchkabel – crossover, LC-Duplex IP 20, LC-Duplex IP 20, 50 µm, PVC, 5 m
 
Anslutning vänster: LC-Duplex IP 20
Kontaktdon höger: LC-Duplex IP 20
Art.nr.: 1062580000
Typ: IE-FM5Z2VO0010MLD0LD0X
Längd: 10 m
Utförande:
Förkonfektionerad patchkabel – crossover, LC-Duplex IP 20, LC-Duplex IP 20, 50 µm, PVC, 10 m
 
Kontakt
Weidmüller Interface GmbH & Co. KG
 
+49 5231 14-0
+49 5231 14-292083
Mer information
Decentraliserade automationslösningar
Energistyrningslösningar
Industrianalyser
IoT-lösningar för industribruk
Mer information
Mobilitetskoncept
Fotovoltaik
Vindlösningar
Arbetsplatslösningar
Mer information
Single-pair-Ethernet
Weidmüller Configurator
Support & Service
Kontakt
Anvisningar för bortskaffande
Teknikuppgifter
Reparationer och reservdelar

Vill du återställa ditt urval?