Produktguide 
 Webbplats 
Svenska
Deutsch
English
Français
Italiano
Japanese
Español
Россия
繁體中文
简体中文
Polska
한국어
Tjeckiska
Magyar
  
0
0
Snabbåtkomst
Katalogversion: 2024-jun-14
Multimode ST-ST, 62,5 µm
Konfektionerade IE-ledningar, FO-patchkabel, multimode, ST-ST, orange, Kärndiameter 62,5 µm


Produkter:

Längd:
Anslutning höger: ST IP 20
Anslutning vänster: ST
Längd: 1 m
Art.nr.: 8813270000
Typ: IE-FM6Z2VO0001MST0ST0X
Artikelbeteckning:
Patchkabel, ST, ST IP 20, 62.5 µm, PVC, 1 m
 
Anslutning höger: ST IP 20
Anslutning vänster: ST
Längd: 2 m
Art.nr.: 8813280000
Typ: IE-FM6Z2VO0002MST0ST0X
Artikelbeteckning:
Patchkabel, ST, ST IP 20, 62.5 µm, PVC, 2 m
 
Anslutning höger: ST IP 20
Anslutning vänster: ST
Längd: 3 m
Art.nr.: 8813290000
Typ: IE-FM6Z2VO0003MST0ST0X
Artikelbeteckning:
Patchkabel, ST, ST IP 20, 62.5 µm, PVC, 3 m
 
Anslutning höger: ST IP 20
Anslutning vänster: ST
Längd: 5 m
Art.nr.: 8876380050
Typ: IE-FM6Z2VO0005MST0ST0X
Artikelbeteckning:
Patchkabel, ST, ST IP 20, 62.5 µm, PVC, 5 m
 
Anslutning höger: ST IP 20
Anslutning vänster: ST
Längd: 10 m
Art.nr.: 8876380100
Typ: IE-FM6Z2VO0010MST0ST0X
Artikelbeteckning:
Patchkabel, ST, ST IP 20, 62.5 µm, PVC, 10 m
 
Kontakt
Weidmüller Interface GmbH & Co. KG
 
+49 5231 14-0
+49 5231 14-292083
Mer information
Decentraliserade automationslösningar
Energistyrningslösningar
Industrianalyser
IoT-lösningar för industribruk
Mer information
Mobilitetskoncept
Fotovoltaik
Vindlösningar
Arbetsplatslösningar
Mer information
Single-pair-Ethernet
Weidmüller Configurator
Support & Service
Kontakt
Anvisningar för bortskaffande
Teknikuppgifter
Reparationer och reservdelar

Vill du återställa ditt urval?