Produktguide 
 Webbplats 
Svenska
Deutsch
English
Français
Italiano
Japanese
Español
Россия
繁體中文
简体中文
Polska
한국어
Tjeckiska
Magyar
  
0
0
Snabbåtkomst
Katalogversion: 2024-jun-14
Breakout Multimode LC-LC, 62,5 µm
Konfektionerade IE-ledningar, FO-breakoutkabel, multimode, LC-Duplex-LC-Duplex, svart, Kärndiameter 62,5 µm


Produkter:

Anslutning höger: LC-Duplex IP 20
Längd: 5 m
Anslutning vänster: LC-Duplex IP 20
Art.nr.: 1220930000
Typ: IE-FM6D2UE0005MLD0LD0X
Artikelbeteckning:
Släpkedjekabel, LC-Duplex IP 20, LC-Duplex IP 20, 62.5 µm, PUR, 5 m
 
Kontakt
Weidmüller Interface GmbH & Co. KG
 
+49 5231 14-0
+49 5231 14-292083
Mer information
Decentraliserade automationslösningar
Energistyrningslösningar
Industrianalyser
IoT-lösningar för industribruk
Mer information
Mobilitetskoncept
Fotovoltaik
Vindlösningar
Arbetsplatslösningar
Mer information
Single-pair-Ethernet
Weidmüller Configurator
Support & Service
Kontakt
Anvisningar för bortskaffande
Teknikuppgifter
Reparationer och reservdelar

Vill du återställa ditt urval?