Produktguide 
 Webbplats 
Svenska
Deutsch
English
Français
Italiano
Japanese
Español
Россия
繁體中文
简体中文
Polska
한국어
Tjeckiska
Magyar
  
0
0
Snabbåtkomst
Katalogversion: 2024-jun-14
Singlemode LC-LC, 9 µm
Konfektionerade IE-ledningar FO


Produkter:

Längd:
Anslutning höger: LC-Duplex IP 20
Anslutning vänster: LC-Duplex IP 20
Längd: 0,5 m
Art.nr.: 1433950005
Typ: IE-FSMZ2LY0005DLD0LD0-X
Artikelbeteckning:
Patchkabel, med duplexklämma, LC-Duplex IP 20, LC-Duplex IP 20, 9 µm, LSZH, 0.5 m
 
Anslutning höger: LC-Duplex IP 20
Anslutning vänster: LC-Duplex IP 20
Längd: 1 m
Art.nr.: 1433950010
Typ: IE-FSMZ2LY0001MLD0LD0-X
Artikelbeteckning:
Patchkabel, med duplexklämma, LC-Duplex IP 20, LC-Duplex IP 20, 9 µm, LSZH, 1 m
 
Anslutning höger: LC-Duplex IP 20
Anslutning vänster: LC-Duplex IP 20
Längd: 2 m
Art.nr.: 1433950020
Typ: IE-FSMZ2LY0002MLD0LD0-X
Artikelbeteckning:
Patchkabel, med duplexklämma, LC-Duplex IP 20, LC-Duplex IP 20, 9 µm, LSZH, 2 m
 
Anslutning höger: LC-Duplex IP 20
Anslutning vänster: LC-Duplex IP 20
Längd: 3 m
Art.nr.: 1433950030
Typ: IE-FSMZ2LY0003MLD0LD0-X
Artikelbeteckning:
Patchkabel, med duplexklämma, LC-Duplex IP 20, LC-Duplex IP 20, 9 µm, LSZH, 3 m
 
Anslutning höger: LC-Duplex IP 20
Anslutning vänster: LC-Duplex IP 20
Längd: 5 m
Art.nr.: 1433950050
Typ: IE-FSMZ2LY0005MLD0LD0-X
Artikelbeteckning:
Patchkabel, med duplexklämma, LC-Duplex IP 20, LC-Duplex IP 20, 9 µm, LSZH, 5 m
 
Anslutning höger: LC-Duplex IP 20
Anslutning vänster: LC-Duplex IP 20
Längd: 10 m
Art.nr.: 1433950100
Typ: IE-FSMZ2LY0010MLD0LD0-X
Artikelbeteckning:
Patchkabel, med duplexklämma, LC-Duplex IP 20, LC-Duplex IP 20, 9 µm, LSZH, 10 m
 
Anslutning höger: LC-Duplex IP 20
Anslutning vänster: LC-Duplex IP 20
Längd: 15 m
Art.nr.: 1433950150
Typ: IE-FSMZ2LY0015MLD0LD0-X
Artikelbeteckning:
Förkonfektionerad patchkabel – crossover, LC-Duplex IP 20, LC-Duplex IP 20, 9 µm, LSZH, 15 m
 
Anslutning höger: LC-Duplex IP 20
Anslutning vänster: LC-Duplex IP 20
Längd: 20 m
Art.nr.: 1433950200
Typ: IE-FSMZ2LY0020MLD0LD0-X
Artikelbeteckning:
Förkonfektionerad patchkabel – crossover, LC-Duplex IP 20, LC-Duplex IP 20, 9 µm, LSZH, 20 m
 
Kontakt
Weidmüller Interface GmbH & Co. KG
 
+49 5231 14-0
+49 5231 14-292083
Mer information
Decentraliserade automationslösningar
Energistyrningslösningar
Industrianalyser
IoT-lösningar för industribruk
Mer information
Mobilitetskoncept
Fotovoltaik
Vindlösningar
Arbetsplatslösningar
Mer information
Single-pair-Ethernet
Weidmüller Configurator
Support & Service
Kontakt
Anvisningar för bortskaffande
Teknikuppgifter
Reparationer och reservdelar

Vill du återställa ditt urval?