Produktguide 
 Webbplats 
Svenska
Deutsch
English
Français
Italiano
Japanese
Español
Россия
繁體中文
简体中文
Polska
한국어
Tjeckiska
Magyar
  
0
0
Snabbåtkomst
Katalogversion: 2024-jun-14
LC-Duplex
Montageskeneutgång, LC duplex-anslutningsdesign enligt IEC 61754-20


Produkter:

Art.nr.: 8947020000
Typ: IE-TO-LCD-SM
Artikelbeteckning:
Montageskena-utgång FO, LC-Duplex, Singlemode, IP20
 
Art.nr.: 8947010000
Typ: IE-TO-LCD-MM
Artikelbeteckning:
Montageskena-utgång FO, LC-Duplex, Multimode, GOF, POF, IP20
 
Kontakt
Weidmüller Interface GmbH & Co. KG
 
+49 5231 14-0
+49 5231 14-292083
Mer information
Decentraliserade automationslösningar
Energistyrningslösningar
Industrianalyser
IoT-lösningar för industribruk
Mer information
Mobilitetskoncept
Fotovoltaik
Vindlösningar
Arbetsplatslösningar
Mer information
Single-pair-Ethernet
Weidmüller Configurator
Support & Service
Kontakt
Anvisningar för bortskaffande
Teknikuppgifter
Reparationer och reservdelar

Vill du återställa ditt urval?