Produktguide 
 Webbplats 
Svenska
Deutsch
English
Français
Italiano
Japanese
Español
Россия
繁體中文
简体中文
Polska
한국어
Tjeckiska
Magyar
  
0
0
Snabbåtkomst
Katalogversion: 2024-jun-14
Set - LC
PushPull stickkontaktsats enligt IEC 61076-3-106 var.4 (IEC24702) i plast, inkl. LC-insats


Produkter:

Art.nr.: 1964460000
Typ: IE-BS-V04P-LCD-MM-C
Artikelbeteckning:
Fläns LWL, IP67, Variant 4, LC Duplex-Koppling, Multimode
 
Art.nr.: 1963450000
Typ: IE-BS-V04P-LCD-SM-C
Artikelbeteckning:
Fläns LWL, IP67, Variant 4, LC Duplex-Koppling, Singlemode
 
Kontakt
Weidmüller Interface GmbH & Co. KG
 
+49 5231 14-0
+49 5231 14-292083
Mer information
Decentraliserade automationslösningar
Energistyrningslösningar
Industrianalyser
IoT-lösningar för industribruk
Mer information
Mobilitetskoncept
Fotovoltaik
Vindlösningar
Arbetsplatslösningar
Mer information
Single-pair-Ethernet
Weidmüller Configurator
Support & Service
Kontakt
Anvisningar för bortskaffande
Teknikuppgifter
Reparationer och reservdelar

Vill du återställa ditt urval?